<<  Firma Profili  >>

 
KARATAY HALI YIKAMA; Halı yıkama alanında hizmet vermektedir.

Halı yıkama fabrikamız; profesyonel ekipmanları ile halılarınızda yüzde yüz temizlik sağlamaktadır. Halı Yıkama sektörünün en deneyimli ve köklü firmaları arasında yer alan şirketimizde  en son teknolojik  halı yıkama makinaları kullanılmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

5 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet vermiştir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Bizim şirketimizin çalışma prensibi tamamıyla müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizi en üst düzeyde memnun edecek  temizliği sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet firmamızın garantisi altındadır.

Yıkanan halılarınız size teslim edildiğinde beğenmediğiniz taktirde evinizden tekrar ücretsiz olarak alınır yıkama işlemleri tekrarlanarak size teslim edilir.